Bánfai Bálint PhD védése

2018-02-05 10:28:59 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Bánfai Bálint

 

„Mikor kezdjük el? – Elsősegélynyújtással kapcsolatos nevelési program hatékonyságának felmérése óvodában és általános iskolában”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2018. február 16. (péntek) 14.30 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Prof. Dr. Betlehem József

Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Figler Mária PhD, habil, egyetemi tanár, dékáni megbízott Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Prof. Dr. Komáromy László CSc, emeritus főiskolai tanár, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Dr. Molics Bálint PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet Opponensek: Újváriné Dr. Siket Adrienn PhD, főiskolai docens Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Egészségtudományi Intézet Klinikai Egészségtudományi Tanszék Dr. Hirdi Henriett Éva PhD, pénzügyőr alezredes, osztályvezető, NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete, Egészségügyi és Pszichológiai Főosztály, Egészségügyi-Koordinációs Osztály  

Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u.

 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/

  Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács