Bánfai Bálint fokozatszerzési eljárása

2017-11-27 07:57:12 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

  Bánfai Bálint a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének „elsősegélynyújtás” tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2017. december 05. (kedd) 09.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. CSERE Tibor professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. Tobak Orsolya PhD főiskolai docens, tanszékvezető Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar Preventív Egészségügyi Gondozás Tanszék   Dr. Fülöp Norbert PhD adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács