A Doktori Iskola doktoranduszainak komplex vizsgája

2019-02-07 07:52:09 Hírek Kari hírek

A PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola alábbi doktoranduszainak, komplex vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:
  • Pálinkás Anita (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Egészség gazdaságtan)
  • Szekeres Sarolta (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Klinikai Onkológia)
  • Dr. Szegedi Sarolta (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Reprodukciós Endokrinológia)
  • Dr. Rácz Sándor (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Reprodukciós Endokrinológia)
 Komplex vizsga ideje: 2019. február 21. (csütörtök) 11.30 – 12.30 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Komplex Vizsga Bíráló Bizottság összetétele Elnök: Prof. Dr. Gáti István egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Tagok: Prof. Dr. Szücs György egyetemi magán tanár Baranyai Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Szakizgatási Szerv Dr. Tigyiné Dr. habil Pusztafalvi Henriette PhD tudományos munkatárs Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási és Népegészségügyi Tanszék Dr. habil Endrei Dóra PhD egyetemi docens Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási és Népegészségügyi Tanszék Dr. Hantosi Eszter PhD klinikai orvos Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács