Komplex vizsga tájékoztató - május 22.

2023. május 22.

A PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola alábbi doktoranduszainak komplex vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

Komplex vizsga ideje: 2023. május 22. (hétfő) 9.00 óra

Helyszíne/ Location: Doktori Iskola – Pécs, Vörösmarty M. utca 4. I. emelet / Doctoral School, 1st Floor; 4, Vörösmarty M. Street, Pécs

• Addisu Alemayehu GUBE (Research Methodology/ Epidemiology)
  • Blessing Nkiruka ANIOKE (Research Methodology/ Epidemiology; Health care economics /Health care sociology)
  • Farah Ziad Khalil Abu KHADRA (Research Methodology/ Epidemiology; Health care economics / Health care sociology)
  • Igor KOVACIC (Research Methodology/ Epidemiology; Basics of Physiotherapy)
  • Maha Talal Mohammad Al-JAWARNEH (Research Methodology/ Epidemiology; Health care economics / Health care sociology)
  • Okba HATEM (Research Methodology/ Epidemiology; Dietetics)
  • Seyedali EMAMIHASHEMI (Sport- and health sciences)
  • Shalini CHAUHAN (Research Methodology/ Epidemiology; Sport- and health sciences)