II. Komplex vizsganap

2022. JÚNIUS 1.
9.00

A PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola alábbi doktoranduszainak komplex vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

Komplex vizsga ideje: 2022. június. 1. (szerda) 9.00 óra

Helyszíne/ Location: A219-es tanterem/ A219 classroom – Pécs, Vörösmarty utca 4. II. emelet

• WAMI GIRMA Alemu (Research Methodology/Epidemiology)
  • Dr. EMMERT Vanessza (Kutatásmódszertan és Epidemiológia/ Az újszülöttkori adaptáció (Perinatális egészségtudomány)
  • BÍRÓ Eszter (Sport és Egészségtudomány)
  • SZALAI Sarolta Kutatásmódszertan és Epidemiológia/ Reprodukciós endokrinológia)
  • NÉMETHNÉ TANCSIK Beáta Andrea (Sport és Egészségtudomány)
  • SOÓS Imre (Kutatásmódszertan és Epidemiológia/ Sport és Egészségtudomány)
  • BOTKÁNÉ Katona Zita (Kutatásmódszertan és Epidemiológia; Egészség-szociológia)
  • KATONA Zsolt Bálint (Sport és Egészségtudomány)
  • Dr. FORTUNA János (Kutatásmódszertan és Epidemiológia/ Egészség-gazdaságtan)
  • ZSENÁK István (Kutatásmódszertan és Epidemiológia/ Sport és Egészségtudomány)

Komplex Vizsga Vizsgabizottság Összetétele/ Expected Complex Exam Committee

Elnök: Prof. Dr.  BONCZ Imre egyetemi tanár, intézetigazgató, kapcsolati dékánhelyettes

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézet

Tag: Dr. habil MOLICS Bálint adjunktus, tanszékvezető

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet

Sportfizioterápiás Tanszék

Tag: Dr. BOHNER-BEKE Aliz PhD docens