SIPOS Erika szigorlata (2016. március 11. /péntek/ 11.00 óra)

2016-02-29 11:53:06 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

SIPOS Erika a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének KÖZÖSSÉGI ALAPÚ EGÉSZSÉGFEJLESZTÉS tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2016. március 11. (péntek) 11.00 óra Helyszíne: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele:   Elnök:  Prof. Dr. GÁTI István CSc, habil, egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. LAMPEK Kinga habilitált főiskolai tanár, tanszékvezető Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Petőné Dr. CSIMA Melinda Ph.D. adjunktus Kaposvári Egyetem, Pedagógiai Kar   Tisztelettel:
Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács