Affiliáció

Tisztelt Doktoranduszok és Doktorjelöltek!

A doktori képzés és fokozatszerzés során megjelenő publikációk és elhangzó előadások esetében az Egészségtudományi Doktori Iskola, mint intézmény megjelölése a következő névhasználattal kötelező:

Magyar nyelvű közleményekben/előadásokban:
Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Egészségtudományi Doktori Iskola, Pécs

Angol nyelvű közleményekben/előadásokban:
Doctoral School of Health Sciences, Faculty of Health Sciences, University of Pécs, Pécs, Hungary;

Lényeges, hogy az egyéb munkahellyel rendelkező (önköltséges) doktoranduszok/doktorjelöltek se mulasszák el a Doktori Iskola feltüntetését, szükség esetén mindkét intézményt szíveskedjenek megjelölni.

Speciális esetekben, de csak amennyiben a fentiekre nincs lehetőség, a Doktori Iskola nevét a lehetséges helyen (pl. lábjegyzetben, köszönetnyilvánításban) meg kell adni.

Témavezetőjük támogatásával készült közlemények esetében fontos a témavezető utolsó szerzőként történő megjelölése. Fokozatszerzés indítása esetén témavezetővel közös közlemények/előadások megléte ellenőrzésre kerül.

A névhasználat fentiekben leírt módja minden doktorandusz/doktorjelölt számára kötelező.