• MedPECS2021 konferencia / MedPECS2021 conference
    2021. FEBRUÁR 24.

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata az idei évben negyedik alkalommal rendezi meg a „MedPECS2021 – Medical Conference for PhD Students and Experts of Clinical Sciences”elnevezésű tudományos konferenciát.

The Doctoral Student Association of the University of Pécs (PTE DOK) is proud to organize its multidisciplinary scientific event, the Medical Conference for PhD Students and Experts of Clinical Sciences (MedPECS 2021) for the fourth time.

• Spring Wind Conference
    2020. MÁRCIUS 3.

The Association of Hungarian PhD and DLA Candidates (DOSZ) is overjoyed at organizing the regular annual conference in 2020 in National University of Public Service, Hungary. DOSZ is holding a multidisciplinary scientific conference labelled as the Spring Wind Conference in Budapest, between 1-3 of May 2020.

• Tavaszi Szél multidiszciplináris, tudományos konferencia
    2020. MÁRCIUS 3.

A Doktoranduszok Országos Szövetsége 2020. május 1-3. között a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen rendezi meg a Tavaszi Szél elnevezésű multidiszciplináris, tudományos konferenciáját.

• Interdisciplinary Doctoral Conference (IDK2020) 22nd-23rd of May 2020
    2020. FEBRUÁR 17.

The Doctoral Student Association of the University of Pécs (PTE DOK) organizes its international multidisciplinary scientific event, namely the Interdisciplinary Doctoral Conference (IDK2020) for the ninth time from 22nd-23rd of May 2020. Similarly the previous years, the event will be hosted by the University of Pécs, Faculty of Law.

• Tájékoztató az OMAA Kuratóriuma pályázati kiírásáról 2020
    2020. FEBRUÁR 17.

• Mathias Corvinus Collegium Posztdoktori Program Felhívás
    2019. JÚNIUS 4.

A program célja, hogy az intézményben az évek alatt összegyűjtött tudásmegosztási tapasztalatot és az általános iskolától a fiatal felnőtt korig ívelő oktatási infrastruktúrát a pályakezdő kutatók rendelkezésére bocsátva segítse az új tudományos eredmények minél hatékonyabb társadalomba való beágyazódását. A program célja továbbá, hogy támogassa a pályakezdő kutatókat – az anyagi juttatások mellett – kapcsolati hálójuk építésében, illetve tudománykommunikációs készségeik fejlődésében.