XXVII. Nemzetközi Tudományos PhD-Konferencia

2024. ÁPRILIS 24.
10.00

Egyesületünk kiemelt küldetésének tekinti a tudományos pályájukon elindult PhD-hallgatók, fiatal kutatók és a kutatói munkára készülő egyetemisták egyedülálló szakmai segítését. A sikeres tudományos pálya megalapozását ez alkalommal is támogatni kívánjuk azzal, hogy megszervezzük a XXVII. nemzetközi tudományos konferenciánkat, s az elhangzott előadások alapján készült tanulmányokat (lektorált, ISBN számmal ellátott) elektronikus kötetben megjelentetjük.

E konferencián szívesen látjuk az összes hazai, a külföldön tanuló és határon túli fiatal magyar kutatót és doktori cselekményben részt vevő hallgatót, valamint a tudományos pályára készülő mesterszakos diákokat is. Külön kérésre, indokolt esetekben online is be lehet kapcsolódni a tanácskozás munkájába!

A tudományos tanácskozásra 2024. április 24-én (szerdán) 10-17 óra között, Budapesten /a Villányi úti Konferencia Központban/ kerül sor.

A teljes felhívás megtekintéséhez kérem, kattintson ide!