Meghívó - Császárné Gombos Gabriella PhD védése

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Császárné Gombos Gabriella

„Gyaloglás és tréning direkt hatása a csontanyagcsere-markerekre különböző csontsűrűségű nőknél, szenzomotoros tréningprogramok hatáselemzése”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2016. május 19. (csütörtök) 14.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Programvezető: Prof. Dr. Kránicz János CSc, habil, professor emeritus

Témavezető: Prof. Dr. Kránicz János CSc, habil, professor emeritus

Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Figler Mária Ph.D., med. habil., egyetemi tanár, dékáni megbízott Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Szekeresné Dr. Szabó Szilvia Ph.D., adjunktus Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Dr. Tunyogi Csapó Miklós Ph.D, egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Ortopédiai Klinika   Opponensek: Dr. Barnai Mária Ph.D., tanszékvezető főiskolai docens, dékán Szegedi Tudományegyetem, Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar Dr. Veres - Balajti Ilona Ph.D., tanszékvezető egyetemi docens Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar, Fizioterápiás Tanszék   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel:
Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács