Doctoral Workshop, Pécs

2015-09-16 10:21:56 Hírek Kari hírek

Tisztelt Doktorandusz, a Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata ez évben is megrendezi a Doctoral Workshop szakmai konferenciát, amelynek 2015. október 10-én a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának Romhányi György Aulája ad otthont. A konferenciára  orvos- és egészségtudomány, biológia, fizika és kémia tudományterületekről várják doktoranduszok jelentkezését.

Kedvezményes jelentkezési határidő:

1. szeptember 13. – 3.500,- Ft

Végső jelentkezési határidő, amely egyúttal az absztraktok leadási határideje is:

1. szeptember 20. – 5.000,- Ft
A Doktori Iskola részéről javasoljuk a részvételt a konferencián. Előadók számára az Egészségtudományi Doktori Iskola, mint intézmény megjelölése kötelező: Affiliáció Nappali PhD hallgatók visszajelzését feltétlenül várjuk a részvételről.   Sikeres előadást kívánva, Üdvözlettel,   Prof. Dr. SULYOK Endre professor emeritus PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola plakát